O nás

Nebuďte v tom sami, buďte s námi

Vznik společnosti MPM-QUALITY, v. o. s., se datuje do roku 1993, kdy byla založena jako firma se zaměřením na import, distribuci a prodej veškerého hodinářského zboží. Již v začátcích svého působení získala společnost MPM-QUALITY, v. o. s., zastoupení mnoha značek a vytkla si za cíl obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu.

Počátkem roku 1994 v rámci nové filozofie firmy přistoupila společnost MPM-QUALITY, v. o. s., k vytvoření své vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou dalším značkám již rozšířeným na trhu.

V rámci rozvoje se firma začala postupně prosazovat i v dalších zemích. Na Slovensku byla založena dceřiná společnost MPM-QUALITY, s. r. o., se sídlem v Trenčíně a následně vznikla třetí pobočka pod hlavičkou MPM-QUALITY, Sp. z o. o., také v Polsku. V roce 2010 expandovala firma díky vzniku nové pobočky i do Maďarska.

S dynamickým růstem a větší znalostí středoevropského trhu dochází také k rozšiřování aktivit firmy do dalších odvětví importu, exportu, distribuce a výroby. S přibývajícími odvětvími, pestřejší nabídkou zboží a nabízených služeb a rostoucí poptávkou se adekvátně vytvářejí nové divize; v současné době se společnost MPM-QUALITY, v. o. s., dělí na následující divize:

 • Hodinářské zboží (PRIM, MPM-Quality)
 • Nerezové šperky (PRIM Steel)
 • Reklamní předměty
 • Kancelářské potřeby (Empen)
 • Stavební stroje a materiály (Sunward, Mozika)
 • Golfové vybavení (Yamato)
 • Hotel Troyer
 • Ski Park Gruň

S ohledem na neustále se rozrůstající sortiment reklamních předmětů a na potřeby cílové skupiny zájemců o toto zboží firma pružně zareagovala na zvyšující se poptávku v oblasti poskytovaných reklamních služeb. Zásadní krok představovalo vytvoření vlastní reklamní agentury se specializovaným grafickým studiem, které zajišťuje mimo jiné zhotovení grafických návrhů, tiskovin a reklamních materiálů všeho druhu. Nedílnou součástí reklamní agentury je také příslušné technologické vybavení pro umístění loga nebo jiných grafických prvků na reklamní předměty z rozličných materiálů – za tímto účelem se využívají tamponový tisk, laserové gravírování, ražba, výšivky, fólie, polepy apod.

V roce 2001 zakoupila společnost MPM-QUALITY ochrannou známku PRIM registrovanou na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze, obnovila výrobu, která byla na konci 90. let 20. století ukončena, a navázala na tradici původní české značky. Postupně byla téměř zapomenutá značku PRIM opět uvedena v život ve spojení s dostupnými a kvalitními hodinkami pro běžné nošení i společenské příležitosti, jako tomu bylo dlouhá léta v minulosti. Nové kolekce hodinek vznikají ve spolupráci s vynikajícími českými designéry a odborníky jak v moderním, tak i v retro designu s využitím nových technologií a materiálů. Hodinky PRIM jsou navrhovány, kompletovány a testovány v České republice a jejich kvalita je dnes na špičkové úrovni. Důkazem to je i to, že společnost MPM-QUALITY získala po předchozích náročných testech v roce 2010 pro hodinky značky PRIM certifikát kvality CZECH MADE.

Každý rok se společnost MPM-QUALITY snaží rozšířit portfolio produktů a služeb tak, aby komplexní a široká nabídka byla nadále atraktivní pro stálé klienty a zároveň oslovovala i nové zákazníky. Vše je podporováno snahou o zvyšování komfortu zákaznického servisu se zaměřením na přátelský a profesionální přístup k zákazníkům. Snažíme se všem klientům vyjít vstříc v jakékoliv fázi realizace zakázky. Stabilní pozice na trhu ve spojení s pravidelným školením pracovníků je zárukou kvality prodávaných výrobků i poskytovaných služeb.

 • Budova

 • Recepce

 • Showroom

 • Výroba


 Podívejte se, co je u nás nového.
 Seznamte se s našimi značkami.
 Zjistěte, kde sídlíme.
 Nahlédněte do naší historie.