Reference

NAŠE ZAKÁZKY

MAXIMUS RESORT

Filozofie Hotelu MAXIMUS RESORT je být co nejblíže přírodě, což je patrné jak v exteriéru tak interiéru hotelu. Nutno zmínit, že hotel nad Brněnskou přehradou je často oceňován pro svůj jedinečný přístup k hostům. Připravili jsme proto portfolio dárkových a upomínkových předmětů, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů a luxusní dojem dokresluje decentní laserové gravírování.

Enjoy maximus life!

Fanshop FC BANÍK OSTRAVA

Zakázková výroba hodinek je to, co nám jde nejlépe. Pro fanoušky FC BANÍK Ostrava jsme připravili „FanWatch“ a trefili jsme se do černého. Během prvního týdne prodeje se prodala téměř polovina dodaných hodinek. Zakázkovou výrobu hodinek jsme poté doplnili o nástěnné hodiny.

HUDEBNÍ SKUPINA MIRAI

Speciální edice hodinek pro fanušky hudební skupiny MIRAI navržená samotným Miraiem Navrátilem.

Mirai je česká popová hudební skupina pocházející z Frýdku-Místku, která byla založena v roce 2014. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil, spolu sním v kapele hrají bubeník Šimon Bílý, baskytarista Michal Stulík a kytarista Tomáš Javůrek. Skupina získala ocenění v anketě Český slavík nebo cenu Anděl.

Kosmetika TianDe

Hodinky vyrobené na zakázku pro evropský a ruský trh pro kosmetickou firmu TianDE. TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur.

Hodinky pro Barum

Ve spolupráci s agenturou Motýl Média jsme připravili speciální edici hodinek PRIM Barum.

Jako tradiční výrobce hodinek PRIM jsme připravili na oslavu 70. narozenin pneumatik značky BARUM speciální limitovanou edici 70 hodinek, které stejně jako dnešní pneumatiky BARUM v sobě snoubí dlouhou tradici a nejmodernější technologie.

Skvělé spolupráci vděčíme agentuře, která reagovala na všechny naše dotazy a požadavky velmi pružně. Výsledkem jsou hodinky z limitované kolekce, které jsme byli schopni zkompletovat v požadovanou dobu.

UNIVERZITA KARLOVA

Vánoční dárky na poslední chvíli nemáme v lásce. Pro Karlovu Univerzitu jsme je však tvořili rádi, zmobilizovali jsme téměř celý tým a podařilo se nám vytvořit kolekci, která obsahovala standardní reklamní dárky, ale také speciality jako skleněné těžítka přímo od českých sklářů a manžetové knoflíky z nerezi i ze stříbra.

Spolupráce s Karlovou Univerzitou pokračuje a zanedlouho se můžete těšit na další přírůstky do našeho portfolia, tentokrát úplně z jiného soudku.

Hodinky pro ArcelorMittal

Dodat 500 hodinek do týdne včetně individualizace a vlastního designu krabičky. To vše jako poděkování zaměstnancům společnosti ArcelorMittal.

Hotové hodinky jsme stihli i vyfotit, takže více slov netřeba.

Vysoké učení technické v Brně

Levný přitom kvalitní textil včetně potisku, tak znělo ve zkratce zadání veřejné zakázky VUT v Brně. Zpracovali jsme kalkulaci a výběrové řízení vyhráli. Přestože se průběh plnění neobešel bez komplikací, podařilo se nám vytvořit zajímavou kolekci oblečení za ještě zajímavější ceny.

Máte-li zájem o ekonomické řešení textilu s potiskem, neváhejte nás kontaktovat.

Suvenýr shop Pustevny

Pustevny v Beskydech patří mezi nejfrekventovanější turistická místa v ČR. Na spodní i horní stanici lanovky můžete navštívit obchod se suvenýry, ve kterém jistě vyberete vhodný upomínkový předmět pro Vás nebo své blízké. Mezi populární dárky patří jak oblečení, tak především dřevěné produkty a konzumní zboží. Vše brandujeme v jednotném stylu a snažíme se dotvářet příjemný dojem z celého místa.

Máte-li zájem o spolupráci, rádi Vám pomůžeme s vytvořením portfolia suvenýrů a obchodního modelu.

Lankwitzer

Společnost Lankwitzer ČR s.r.o. , jako přední světový výrobce nátěrových systémů, dodal svůj momentálně nejnovější produkt známý jako EvoKure. Jedná se o unikátní produkt s mnoha výhodami, ta hlavní je rychlost zasychání, pro Vaší představu, je nalakovaná plocha suchá na dotyk za 30 minut od aplikace. Kdo bude aplikovat barvu EvoKure na ciferník hodin, bylo hned jasné. Odborníci na technologii a zařízení pro povrchové úpravy, společnost Galatek a.s. Ošetření povrchu před aplikací bylo provedeno suchým ledem, následně elektrostatické nanášení pomocí rotačního zvonku. To vše zajistilo hladký povrch, bez jakýchkoliv vad, připravený k finálnímu tisku a montáži ve společnosti PRIM.

Reklamní předměty Doga

Výroba reklamních předmětů je pro nás denní rutinou. Když se na nás obrátili z hudební skupiny Doga, věděli jsme, že to potěší většinu našich zaměstnanců, kteří jsou jejich věrnými fanoušky.

ELVAC

Spojit kvalitní oblečení a významnou firmu z elektrotechnického prostředí byla výzva. Vybrali jsme kvalitní textil od značky James & Nicholson a vyšili na něj logo firmy s odkazem na 25. výročí. Výsledek stál za to a zaměstnanci si tyto nové kousky ve svých šatnících rychle zamilovali.

Kdyby se nejednalo pouze o dárky zaměstnancům společnosti ELVAC, věříme, že by si toto trendové oblečení našlo oblibu také mezi významnými zákazníky firmy.

Czech Cycling Tour

Značka PRIM je součástí Czech Cycling Tour a Závodu míru U23 Grand Prix od roku 2010. Spolupráce je propletena celou firmou, a tak reklamní oddělení připravilo polep zázemí komisařů pro Závod míru U23 od grafického návrhu po realizaci polepu.

Máte-li zájem o kalkulaci individuálního polepu, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

ÚRAZOVÁ NEMOCNICE BRNO

Rádi svou práci vedeme směrem, který dává smysl, proto jakákoliv zakázka s propojením se zdravotnictvím pro nás má hlubší význam. Nevidíme za sebou jen hotové hodiny, ale určitý smysl, který to vše propojuje.