Reference

NAŠE ZAKÁZKY

UNIVERZITA KARLOVA

Vánoční dárky na poslední chvíli nemáme v lásce. Pro Karlovu Univerzitu jsme je však tvořili rádi, zmobilizovali jsme téměř celý tým a podařilo se nám vytvořit kolekci, která obsahovala standardní reklamní dárky, ale také speciality jako skleněné těžítka přímo od českých sklářů a manžetové knoflíky z nerezi i ze stříbra.

Spolupráce s Karlovou Univerzitou pokračuje a zanedlouho se můžete těšit na další přírůstky do našeho portfolia, tentokrát úplně z jiného soudku.

Hodinky pro ArcelorMittal

Dodat 500 hodinek do týdne včetně individualizace a vlastního designu krabičky. To vše jako poděkování zaměstnancům společnosti ArcelorMittal.

Hotové hodinky jsme stihli i vyfotit, takže více slov netřeba.

Vysoké učení technické v Brně

Levný přitom kvalitní textil včetně potisku, tak znělo ve zkratce zadání veřejné zakázky VUT v Brně. Zpracovali jsme kalkulaci a výběrové řízení vyhráli. Přestože se průběh plnění neobešel bez komplikací, podařilo se nám vytvořit zajímavou kolekci oblečení za ještě zajímavější ceny.

Máte-li zájem o ekonomické řešení textilu s potiskem, neváhejte nás kontaktovat.

Suvenýr shop Pustevny

Pustevny v Beskydech patří mezi nejfrekventovanější turistická místa v ČR. Na spodní i horní stanici lanovky můžete navštívit obchod se suvenýry, ve kterém jistě vyberete vhodný upomínkový předmět pro Vás nebo své blízké. Mezi populární dárky patří jak oblečení, tak především dřevěné produkty a konzumní zboží. Vše brandujeme v jednotném stylu a snažíme se dotvářet příjemný dojem z celého místa.

Máte-li zájem o spolupráci, rádi Vám pomůžeme s vytvořením portfolia suvenýrů a obchodního modelu.

ELVAC

Spojit kvalitní oblečení a významnou firmu z elektrotechnického prostředí byla výzva. Vybrali jsme kvalitní textil od značky James & Nicholson a vyšili na něj logo firmy s odkazem na 25. výročí. Výsledek stál za to a zaměstnanci si tyto nové kousky ve svých šatnících rychle zamilovali.

Kdyby se nejednalo pouze o dárky zaměstnancům společnosti ELVAC, věříme, že by si toto trendové oblečení našlo oblibu také mezi významnými zákazníky firmy.

Czech Cycling Tour

Značka PRIM je součástí Czech Cycling Tour a Závodu míru U23 Grand Prix od roku 2010. Spolupráce je propletena celou firmou, a tak reklamní oddělení připravilo polep zázemí komisařů pro Závod míru U23 od grafického návrhu po realizaci polepu.

Máte-li zájem o kalkulaci individuálního polepu, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.